ذخیره ساز شبکه


MSA Small Form Factor Pluggable (SFPs) Transceivers

ماژول فیبر نوری C8R23AHPE MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-Pack Transceiver
ماژول فیبر نوری C8R24AHPE MSA 2040 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-Pack Transceiver
ماژول فیبر نوری C8R25AHPE MSA 2040 10Gb Short Range iSCSI Channel SFP+ 4-Pack Transceiver
ذخیره ساز شبکه

(Solid State Drives (SSDs) (SFF 2.5-inch

هارد MSA 2040 با پارت نامبر N9X95AHPE MSA 400GB 12G SAS Mixed Use SFF
هارد MSA 2040 با پارت نامبر N9X96AHPE MSA 800GB 12G SAS Mixed Use SFF
هارد MSA 2040 با پارت نامبر K2Q45AHP MSA 200GB 12G ME SAS SFF
هارد MSA 2040 با پارت نامبر J9F37AHP MSA 400GB 12G ME SAS SFF


ذخیره ساز شبکه

12G SFF 15K SAS HDDs

هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F40AHP MSA 300GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise
هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F41AHP MSA 450GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise
هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F42AHP MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise
هارد MSA 2042 با پارت نامبر Q1H47AHPE MSA 900GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise


انواع تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات

12G SFF 10K SAS HDDs

هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F44AHP MSA 300GB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise
هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F46AHP MSA 600GB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise
هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F47AHP MSA 900GB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise
هارد MSA 2042 با پارت نامبر J9F48AHP MSA 1.2TB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise


ذخیره ساز شبکه

QLogic Fibre Channel HBAs

مبدل فیبر نوری شبکه های ذخیره ساز با پارت نامبر AK344AHP 81Q 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
مبدل فیبر نوری شبکه های ذخیره ساز با پارت نامبر AJ764AHP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter
مبدل فیبر نوری شبکه های ذخیره ساز با پارت نامبر C8R38AHP StoreFabric SN1100E 16Gb Single Port Fibre Channel Host Bus Adapter

دستگاه ذخیره سازی SAN


PremierFlexOM4 type cables

کابل فیبر نوری اچ پی با پارت نامبرQK734AHP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 5m Cable
کابل فیبر نوری اچ پی با پارت نامبر QK735AHP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 15m Cable