HP StoreOnce Backup
------------------------------------------------------------------------------------

آیا رشد داده های شما منجر به افزایش زمان پشتیبان گیری ، از دست رفتن سرویس سطح خدمات (SLA) و بکارگیری مدیریت منابع بیشتر شده است ؟ سیستم های HPE StoreOnce  با برخورداری از یک کاتالیست (شتاب دهنده ) تحت عنوان StoreOnce از یک معماری پشتیبان گیری پایدار و با توان بالا برخوردار بوده که می توانند پشتیبانگیری از کل یک سازمان را تحت پوشش خود قرار دهند . با بهره برداری از این سیستم خواهید توانست میزان داده های مورد نیاز برای پشتیبان گیری را به میزان 95% کاهش دهید و از مدلهای موجود ، تحت عنوان تجهیزات اختصاصی و قدرتمند برای دفاتر و مراکز داده ای بزرگ و از تجهیزات مجازی انعطاف پذیر برای دفاتر کوچک تر و راه دور بهره مند شوید . 

سرعتهای پیشرو در صنعت پشتیبانگیری و بازیابی اطلاعات بدین معناست که شما می توانید به کاهش سایز نسخه های پشتیبان و بازیابی SLA ها دست یابید . علاوه براین ، با بهره مندی از HP StoreOnce به عنوان تنها فناوری اختصاصی و پیشرو در صنعت خواهید توانست تا علاوه بر پردازش دسته ای داده ها از هر مکان ، کنترل داده های تکراری در کل سازمان را با استفاده از اپلیکیشن پشتیبان گیری تان در دست بگیرید. 

یکپارچه سازی با نرم افزارهای فعلی و نرم افزارهای کاربردی شما ، سیستم اچ پی StoreOnce را که دارای قابلیت انعطاف پذیری برای یکپارچه شدن با SAN ،اترنت و محیط های مجازی به جهت پائین آوردن هزینه ریسک و پیچیدگی در پشتیبانگیری محسوب می شوند را در این صنعت پیشرو نماید .

1TB Starting, 2240 TB Maximum , RAW max, depending on model
Capacity
560LFF SAS , Maximum, depending on model
Drive description
1Gb Ethernet and 10Gb Ethernet or 8 Gb Fibre Channel or 16 Gb/sec Fibre Channel
Host interface
184TB/hr , Maximum, depending on model
Transfer rate
HP StoreOnce deduplication
Deduplication
StoreOnce upgrade kits and expansion modules are available for all HPE StoreOnce productions (apart from 3100) – scalability is dependent on model
Storage expansion options
Yes – HPE StoreOnce replication
Replication support
(Hardware RAID 6 (RAID 5 with StoreOnce 3100 only
RAID support
384Maximum, depending on model
Number of virtual tape libraries and NAS targets
Supported
Virtual appliance
(StoreOnce Catalyst, Virtual Tape Library and NAS (CIFS/NFS
Target for backup applications
HPE LTO-2/LTO-3/LTO-4/LTO-5/LTO-6 Ultrium Tape Drives in MSL2024 Tape Library, MSL4048 Tape Library, HPE D2D generic library with HPE D2D generic tape library
Tape device emulated
384per target device
Number of source appliances, maximum
6294156Maximum, depending on model
Tape cartridges emulated (maximum