EMC-Vnx Series

شرکت EMC فعالیت خود را بطور تخصصی روی سیستم ها و راهکارهای ذخیره سازی و مدیریت اطلاعات متمرکز کرده و برای سازمان ها در رده های مختلف  طیف گسترده ای از راهکارها و محصولات را ارائه می کند.فعالیت آن  ارائه سخت افزارهای حرفه ای در زمینه ذخیره سازی اطلاعات و شبکه های داده و همچنین نرم افزارهای مرتبط است .

 اطلاعات بیشتر  

HP-NAS Systems

ذخیره ساز به شبکه‌هایی که از سرور استفاده می‌کنند این امکان را می‌دهد تا ضمن فراهم نمودن فضای ذخیره بیشتر ،مشکلات سرویس و نگهداری و خاموشی را از شبکه دور کند. با یک دستگاه ذخیره ساز ، ذخیره سازی یک بخش جدا از سرور نیست بلکه در عوض سرور کلیه پردازشهای مربوط به داده را انجام میدهد


 اطلاعات بیشتر 

HP-Disk Storage Systems

با بودجه اندک و لیکن موثر میتوان ذخیره سازی سرور و یا استوریج خود را گسترش داد و همچنین در دو مقولۀ ظرفیت و بهبود در عملکرد میتواند با نیاز شما هماهنگ گردد . تکنولوژی های بکاررفته در تک به تک اجزاء ضمن افزایش بهره وری در خروجی محصول باعث کاهش تنگناهای سیستمی می گردد.

 اطلاعات بیشتر 

HP-Disk Backup Systems

این دسته از محصولات بعنوان راه حل واحد ، سریع و کارآمد در تهیه نسخهء پشتیبان و اللخصوص در بازیابی اطلاعات بسیار شناخته شده و معروف می باشند که میتوانند نیاز ما را از یک دفتر کوچک تا یک سازمان عریض و طویل تحت پوشش قرار دهند


 اطلاعات بیشتر 

آخرین اخبار از تازه های محصولات شرکت 

قابلیتهای جدید StoreOnce Backup

- پشتیبان گیری بر اساس بازه‌های زمانی دلخواه شما و پاسخ به نیازمندی‌های بازیابی SLA- با بهره مندی از یک کارائی صنعت پیشرو.

- مجهز به عملیات خودکار پشتیبان گیری کارآمد و بازیابی از فاجعه، 

- یک معماری صنعت پیشرو، مجهز به قابلیت ذخیره سازی مقیاس افقی برای پاسخ به هر نوع نیازمندی سازمانی


ویژگیهای جدید StoreOnce Backup

- سیستم StoreOnce سری 3100، قادر به ارائه‌ی راهکاری با 5.5 ترابایت فضای ذخیره سازی قابل استفاده (8 ترابایت خام) و آنهم با سرعت 6.4 ترابایت بر ثانیه (با بهره مندی از کاتالیست HPE StoreOnce) می‌باشد.
- سیستم StoreOnce سری 3520 قادر به ارائه‌ی راهکاری مقیاس پذیر از 7.5 تا 15.5 ترابایت ظرفیت قابل استفاده (12 تا 24 ترابایت خام) با سرعت 12.7 ترابایت بر ساعت (با بهره مندی از کاتالیست HPE StoreOnce) می‌باشد.
- سیستم StoreOnce سری 3540 قادر به ارائه‌ی راهکاری مقیاس پذیر از 15.5 تا 31.3 ترابایت ظرفیت قابل استفاده (24 تا 48 ترابایت خام) با سرعت 26.7 ترابایت بر ثانیه (با بهره مندی از کاتالیست HPE StoreOnce) می‌باشد.
- قابلیت‌های ورودی/خروجی انعطاف پذیر بر روی هر سه سری 3250، 3540 و 5100 از StoreOnce به مشتریان اجازه خواهد داد تا بهترین اتصالت ورودی/خروجی را بسته به نیازمندی‌های خود (10GbE، 10GbE-T یا 8 Gb FC) بکار گیرند.


پرفروشترین دستگاههای ذخیره ساز اطلاعات

دستگاه ذخیره ساز سری D2700 بهترین راهکار برای افزایش فضای ذخیره سازی می باشد این دستگاه قابلیت پشتیبانی از 24 عدد هارد دیسک 2.5 اینچ را دارا می باشد .

معرفی شرکت جاده ابریشم رایانه 

موسسان مجموعه با هدف ارائه خدمات و راه حل با بالاترین کیفیت به همراه ارزش گذاری بیشتر به مشتریان که سزاوار احترام و دریافت حقوق خود می باشند ، با کسب مجوزهای لازم و با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفور ماتیک وعضو نظام صنفی رایانه ای و با  بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در واحدهای فناوری اطلاعات ، شبکه های رایانه ای ، مراکز داده (Data Center) ، ذخیره سازی اطلاعات تحت شبکه ، تأمین تجهیزات ارائه گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش مشهورترین نام های تجاری دنیا ( EMC2 , Cisco , Dell-Sonicwall Arena, HP) تحت نام گارانتی ابریشم را آغاز نمود.

همچنین با توان برقراری ارتباط با تولید کنندگان فن آوری در خارج از کشور ، امکان تامین تجهیزات و ارائه خدمات با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کننده ، اخذ و در جهت رضایتمندی مشتری بکار گرفته است . بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کنندگان محصولات ارائه شده تحت نام گارانتی ابریشم ، امید  آن را دارد که توانسته باشد در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی ، گامی هر چند کوچک در صنعت IT کشور برداشته باشد. 

حوزه های فعالیت شرکت جاده ابریشم رایانه

 • نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات امنیت شبکه شرکت دل - سونیکوال - فورتی گیت 
 • مرکز فروش محصولات شرکتHP (سرور و استوریج)
 • مرکز فروش تجهیزات ذخیره ساز EMC
 • مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات Cisco
 • مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای سایت های امن 
 • مشاوره و ارائه راهکارهای جامع ذخیره سازی اطلاعات
 • مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای بستر امن ارتباطات
 • مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای مراکز داده  Data Center
 • مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای مجازی سازی و ارائه سرویس های ذخیره سازی 
 • مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای شبکه های LAN ، WAN
 • بازیابی داده و اطلاعات از روی سرورها و تجهیزات ذخیره ساز SAN
 • تامین و توزیع قطعات یدکی اصلی سرورها و استوریج های اچ پی و ای ام سی 
 • گارانتی و خدمات پس از فروش سرورهای اچ پی 
 • عقد قرارداد سالیانه پشتیبانی